Tel: 0216 442 27 09

Android Yazılım IOS Yazılım Windows Mobil Yazılım Çözümleri

Mobil cihazların günümüzde çok daha fazla yer alması işletmelerin mobil uygulamalara gerektiği önemi vermesini sağlıyor.

Mobil uygulamalar, taşınabilir sistem olmalarından dolayı aktif sahada işleyiş yürüten firmalar, depo, üretim alanı, sevkiyat gibi büyük alanlarda çalışan firmalar içinteknolojisine uygun olarak el terminali gibi cihazlarla entegre sistemlerdir.

Mobil cihazların kullanım alanlarının artması ve işletmelerin müşteri memnuniyeti ve müşteriye kolay erişilebilir olmak için verdiği önem mobil uygulamaları çok daha ön plana çıkartmaktadır.

Yazılım projelerinde, masaüstü yazılımların yanısıra daha etkin kullanım sağlamak amacıyla mobil versiyonlar da geliştirilmektedir. Kullanıcılar, masaüstü programlardan daha çok mobil yazılımları kullanmaya başlamıştır.

Akıllı telefonların günlük hayatta ciddi yer almaya başlaması, birçok iç ve dış ortamda erişilebilirlik açısından çok daha etkin olması android, ios ve windows tabanlı uygulamaların ihtiyaç listesinde olmasına sebep olmaktadır.

Mobil yazılımlar, işletmelerin sahada veri akışını yapabilmeleri için önemli olduğu kadar, müşterilerin kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak kurum ile iletişim kurmak için de önemlidir.

Android Yazılım IOS Yazılım Windows Mobil Yazılım Çözümleri , geleneksel iş modellerini değiştirerek aşağıda sıralanan birçok faydayı sağlayacaktır:


 • İşletmelerin, müşterileri ile güçlü bağ kurmasını sağlar, prestij kazandırır.
 • Hedef kitlenin daha hızlı ve aktif yönetilmesini sağlar.
 • Marka bilinirliğini arttırmada etkilidir.
 • Satış destekleyici, geri bildirim alma amaçlı yapılan uygulamalar ile müşterinin kurum ile daha etkin iletişime geçmesi sağlanmaktadır.
 • Kurumsal Mobil Uygulamaların Üretim Tesislerinde Kullanım Alanları

  Mobil uygulamalar ile; üretim prosesleri, montaj işlemleri, depo giriş / çıkış işlemleri, sevkiyat işlemleri, mal kabul işlemleri, saha satış ve sipariş alma gibi birçok işlemi bilgisayar bağımsız yapabilirsiniz.

  Kurumsal Mobil Uygulamaların Müşteri İlişkileri Yönetiminde Kullanım Alanları

  İşletmelerin satış sürecini destekleyen uygulamalar ile müşterilerin daha hızlı ve etkin hizmet alması sağlanmaktadır. Böylelikle satış sirkülasyonunun olduğu noktalarda hızlı ve verimli hizmet vermek planlanmaktadır. Bunun yanında müşteri memnuniyetinin önem arz ettiği hizmet sektöründe yapılandırılan anketler, geri bildirim alanları, şikayet ve öneri yapıları ile hizmet iyileştirme noktasında verimli bilgi akışı sağlanmaktadır. Sahadaki personelden sağlıklı ve kontrollü anlık veri akışı sağlamaya yönelik akıllı çözümler sunar.

  Android Yazılım, IOS Yazılım, Windows Mobil Yazılım Çözümleri; işletmeye kurumsal prestij katmanın yanında işletmelerin kullanıcı erişilebilirliğini en üst seviyeye çıkartmasına yardımcı olacaktır.

  Android Yazılım, IOS Yazılım, Windows Mobil Yazılım Çözümleri konusunda tecrübemizi profesyonel bir çatı altında müşterilerilerimiz ile buluşturuyoruz.
  Android Yazılım, IOS Yazılım, Windows Mobil Yazılım Çözümleri yazılımlarının komplike bir süreç olduğunun farkında olarak yapılandırma hizmetlerini büyük bir özen ve dikkat ile yerine getirmektekteyiz.
  İşletme sahasında aktif bulunarak tüm işleyişi ilgili birimlerden yerinde analiz ediyor, çözüm odaklı bir yazılımın hazırlanması için gerekli en doğru projelendirmeyi planlıyoruz.

  Yazılım için en uygun kurguyu oluşturarak işletmenin sisteme değil, sistemin işletmeye doğru kanalize olmasını sağlıyoruz.

  Üretimin kontrol altına alınması esnasında yazılımın ve yazılım kapsamında kullanılacak olan cihazların sisteme adaptasyon süreci için; kurulum ve eğitim danışmanlığı, teknik destek danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı ve otomasyona geçiş danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.