Tel: 0216 442 27 09

Geçiş Kontrol Sistemi

Geçiş Kontrol Sistem Çözümleri

Giriş - çıkış kontrollerinin zor olduğu çalışma alanları için tasarlanmış geçiş kontrol sistemleri ile kapalı ya da açık alan farkı olmadan tüm giriş - çıkışları kontrol altına alabilirsiniz.

Geçiş kontrol sistemleri seçiminde öncelikli belirlenmesi gereken neyin kontrol edileceği bilgisidir. Kontrol edilmek istenen fuari kongre, seminer, etkinlik gibi alanlar için kişi olurken, otopark, özel alan girişi gibi yerlerde araç, çiftlik gibi yerlerde hayvan olabilir.

Kontrol edilmek istenen şeye göre, dış mekan, iç mekan özelliklerine göre bariyer, turnike, döner kapı gibi birçok geçiş kontol mekanizması çözüm aşamasında müşteri kullanımına sunulabilir.

Geçiş kontrol sistemleri ile etkin yönetim gerçekleştirebilir, giriş - çıkışları kontrol altına alabilir, sağlıklı veri analizleri elde edebilirsiniz.

Kontrollü geçiş sistemlerini, mevcut sisteminize ya da yapılandırmak istediğiniz sisteme kolaylıkla entegre edilebilir.
Sistem için gerekli olan mekanizma / cihaz seçiminde en önemli nokta, geçiş sirkülasyonu oranı, iç mekan ya da dış mekanda işlev görmesi, etkileneceği çevre koşulları ve kontrol edilmek istenen kişi, nesne ya da hayvanın geçiş aşamasında doğurdukları handikaplardır.

Geçiş Kontrol Sistemi Otomasyon Çözümleri ile;


 • Pera Yazılım ve Danışmanlık tarafından geliştirilen yazılımlar ile tüm geçiş kontrol sistemlerine Manyetik akıllı kart, barkod, rfid teknolojilerini sisteme entegre edebilirsiniz.
 • Geçiş kontrol sistemlerini; Fabrikalarda, yemekhanelerde, okullarda, organizasyonlarda, stadyumlarda, çiftliklerde, katılımcı ve personel giriş çıkışını takip eden her işletmede sorunsuz olarak kullanılabilir.
 • Geçiş kontrol sistemleri size işletmeniz içindeki kontrolü zor olan işleyişleri ucuz ve güvenilir bir şekilde kontrol altına almak amacı ile geliştirilmiştir. Tüm modüllerimize tam uyum sağlamaktadır.
 • Çevrimiçi ya da çevrimdışı çalışma prensiplerinden irini ya da her ikisini seçerek sistemi anlık olarak analiz edebilir, izleyebilirsiniz.
 • Geçiş sırasında kontroller (örneğin; çoklu hizmet veren bir yerde satın alınan tek bir hizmete girebilme yetkisi, zaman üzerinden alınması gereken analizler ve ödemeler, bloke konularak giriş yetkisi vermeme, bilet olma zorunluluğu, çalışan ya da ziyaretçi kartı olması zorunluluğu gibi koşullu giriş vb... ) oluşturmanızı sağlar.
 • Hızlı ve güvenli bir geçiş kontrol sistemi oluşturarak kapı önündeki yığılmaların, kaçak geçişlerin, takipten kaçan geçişlerin önüne geçilmiş olur. Dolayısıyla hızlı, etkin ve sonuç odaklı sonuçlar elde etmenizi sağlar.

  Barkod Destekli ve / veya Rfid destekli Geçiş Kontrol Çözümleri konusunda tecrübemizi profesyonel bir çatı altında müşterilerilerimiz ile buluşturuyoruz.

  Geçiş Kontrol takip yazılımının yapılandırma hizmetlerini büyük bir özen ve dikkat ile yerine getirmektekteyiz. Kontrol altına alınmak istenen geçiş alanlarında aktif bulunarak tüm işleyişi ilgili birimlerden yerinde analiz ediyor, çözüm odaklı bir yazılımın hazırlanması için gerekli en doğru projelendirmeyi planlıyoruz.

  Yazılım için en uygun kurguyu oluşturarak işletmenin sisteme değil, sistemin işletmeye doğru kanalize olmasını sağlıyoruz.

  Kontrol altına alınmak istenen sisteme yazılımın ve yazılım kapsamında kullanılacak olan cihazların adaptasyon süreci için; kurulum ve eğitim danışmanlığı, teknik destek danışmanlığı, yazılım geliştirme danışmanlığı ve otomasyona geçiş danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.