Tel: 0216 442 27 09

Yazılım Çözümlerimiz

Yazılım Çözümlerimiz

Özel Yazılım Çözümleri

Karmaşık süreçleri planlı bir şekilde yönetme, yoğun iş süreçlerinde zamandan tasarruf etme, veri kaybının önüne geçme, sağlıklı veri analizi, güvenilir raporlamalar ve kaliteli hizmet...

Sektörel Yazılım Çözümleri

Yazılım ihtiyaçlarınızı çok daha ekonomik sahip olmanızı sağlayan birçok sektöre özel hazırlanan yazılımlar ile Paket program anlayışında yenilik...

Otomasyon Çözümleri

Üretim, Stok, Depo, Bant, Organizasyon, Fabrika, Personel, Mağaza, Market Takipleri gibi birçok alanda kullanılan Barkod Teknolojisi ve RFID Teknolojisi tüm sektörlere hitap ediyor.

Üretim Takip Yazılım Çözümleri

Sağlıklı bir üretim; etkin bir üretim planlama ve kontrolü, siparişlerin zamanında karşılanması, makine, işgücü, donanım, malzeme gibi kaynakların en verimli şekilde kullanılması ile gerçekleşebilir.

Barkodlu Takip Yazılımları

Mobil ve masaüstü yazılım uygulamalar ile; üretim prosesleri, depo giriş / çıkış işlemleri, sevkiyat işlemleri, mal kabul işlemleri, montaj / şantiye takibi, saha satış ve sipariş alma gibi birçok süreç barkod teknolojisi ile kontrol altında...

Rfid Takip Yazılımları

Mobil ve masaüstü yazılım uygulamalar ile; üretim prosesleri, depo giriş / çıkış işlemleri, sevkiyat işlemleri, mal kabul işlemleri, montaj / şantiye takibi, saha satış ve sipariş alma gibi birçok süreç rfid teknolojisi ile kontrol altında...

Kaynak Planlama ve Yönetme Yazılımları (ERP)

YMuhasebe, satın alma, proje yönetimi ve üretim gibi işletmenize özel tüm süreçleri tek bir çatı altında etkin bir şekilde yöneterek departmanlar arası sağlıklı veri akışı aktarılmasını ve etkin veri analizleri ile geleceği görmenize yardımcı oluyoruz.

Malzeme İhtiyaç Planlama ve Yönetme Yazılımları (MRP)

Envanter yatırımlarını minimize etmek, üretim kapasitesini ve hizmet kalitesini arttırmak amacıyla üretiminizi planlıyor, güncel donanım ve teknolojiler ile üretiminizi işletiyor, detaylı veri analizleri ile envanter kontrolünüzü sağlıyoruz.

Müşteri İlişkileri Yönetim Yazılımları (CRM)

Mevcut ya da potansiyel müşterileriniz ile kurduğunuz iş ilişkisini en verimli, en etkin ve en karlı hale getirmek amacıyla sektöre, işletmeye, hizmete özel müşteri ilişkileri yönetimi yazılım çözümlerimiz ile müşteri memnuniyeti seviyenizi arttırın.

Müşteri ve Bayi Yönetim Yazılımları (B2B)

Müşteri ve Bayi Yönetim yazılımları ile firma-bayi-müşteri ilişkisini en üst seviyede yönetmek, sağlıklı veri akışı sağlayarak doğru kararlar almak ve sürecin yasal düzlemde başarılı bir şekilde sürdürülebilirliğini sağlamak artık çok daha kolay.

Endüstri 4.0 ve OT/VT YazılımlarıYeni nesil donanım ve yazılım iletüm sürecinizi akıllandırarak akıllı fabrika otomasyonları kurma sürecinizde yanınızdayız.

Özel Web YazılımlarıWeb tabanlı yazılım çözümlerimiz ile dünyanın her yerinden kişisel bir bilgisayara gereksinim duymadan veri yönetiminizi gerçekleştirin!

Bilgi Ekranları ve Kiosk Yazılımları


Üretim hatları ve depolama alanlarında veri işlerken, müşterilerinize yönelik tanıtım, bilgilendirme ve satış işlemlerinizde en iyi personeliniz olacak!

Android, IOS ve Windows Mobil Yazılımları (PDA)

İşletme içinden ve sahadan almak istediğiniz tüm verilerin android, ios ve windows mobil platformlarının tamamında otomasyon sürecinizde etkin bir rol oynamasını sağlar.

Özel Personel Takip (PDKS) Yazılımları

En yüksek seviyede kontrol sağlayan, veri analizi ve raporlaması konusunda tüm taleplerinizi karşılayan işleyişinize özel personel takip (PDKS) yazılım çözümlerimiz ile tanışın.

Online Veri Yönetimi (Bulut) Yazılımları

Bulut teknolojisi ile internet üzerinden, erişimde bulunulan yazılım uygulamalarına ve veri depolama sistemlerine kişisel bir bilgisayara gereksinim duymadan etkin bir şekilde yönetme avantajını yakalayın!

Mağaza, Market Yönetimi ve Perakende Satış Yazılımları

Perakende satış gerçekleştiren mağaza, market ve tüm diğer sektörlerin kullanımına uygun, kullanıcı dostu, hızlı ve pratik çözümler ile tanışın.

Geçiş Kontrol Yazılımları


Kartlı geçiş, yüz tanıma, rfid, barkod, parmak izi gibi talep ettiğiniz geçiş türüne özel tüm geçiş noktalarınız istediğiniz prosesler kapsamında kontrol altına alınarak size sağlıklı veri ulaştırır.

Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak geliştirmiş olduğumuz yazılım çözümlerimiz ile birçok sektöre hitap etmekle birlikte sektöre özelleştirilmiş kurgulara da projelerimizde yer vermekteyiz.

Yazılım çözümleri işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen projelerdir.

Departmanlar arası sağlıklı veri akışının düzenlenmesi, kurum içi iletişimin en yüksek seviyede oluşması, üretimin sağlıklı bir şekilde yapılandırılması, satış sonrası destek ve müşteri ilişkileri yönetiminin akıllı bir şekilde planlanması dolayısıyla işletmelerin yüksek verimle performans göstermesine yardımcı olmaktadır.

İşletme kurgusu ile birebir uyumlu yapılandırıldıkları için işletmenin yazılıma değil, geliştirilen yazılımın işletmeye uyum sağlaması hedeflenir.

Yazılım çözümlerimiz arasında özel yazılım, sektörel yazılım, otomasyon çözümleri, üretim takip, barkodlu takip, rfid takip, erp, mrp, mrp II, crm, b2b,endüstri 4.0, özel web, kiosk, mobil, pdks, bulut, perakende takip, geçiş kontrol yazılımları bulunmaktadır.