Tel: 0216 442 27 09

Excel'den Profesyonel Programa Geçiş

Excel Verilerinizi Tek Bir Programa Dönüştürmek Çok Kolay!

Firmalar, kendi işleyişlerini uygun program bulma sıkıntıları yüzünden işleyişlerine özel yapılandırdıkları Excel formatlı hesap ve veri analiz tabloları oluştururlar.

Departmanlar arasında bağ olmayan bu küçük veri analiz tabloları bireysel yarar sağlamakla birlikte tek bir çatı altında toplanmaması nedeniyle sonuç analizi almak zaman ve iş gücü açısından maliyet arttırıcı süreçlere neden olurlar.

Etkin raporlamaların alınması, sağlıklı bir veri analizi ve sorunsuz bir işleyiş için firmaya özel yapılandırılan bir yazılım her zaman doğru karardır.

Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak işletmenizde kullandığınız tüm Excel verilerini tek bir program altında derlemeyi ve size özel bir işleyiş yapılandırmayı teklif ediyoruz.

Hali hazırda devam etmekte olan işleyişinizi sekteye uğratmadan, departmanlar ve excel verileriniz arasında bağ kurarak sağlıklı veri analizleri gerçekleştireceğiniz bir program ile bir adım öne geçmek sizin elinizde.

Tek bir tuş ile tüm verilerinizin analizlerinize dayanan etkin raporlamalar almak çok kolay!

İşleyişinizi en iyi siz bilirsiniz, dolayısyla kendi kurduğunuz sistemi profesyonel bir yazılıma dönüştürmek kararını vermeniz ile sisteminizi iyileştirici ve geliştirici bir etkiyle tanışın.

İşleyişinizi etkin bir sistem ile tanıştırmanın zamanı geldi! Hemen Pera Yazılım ve Danışmanlık müşteri temsilcileri ile iletişime geçin, size özel oluşturduğunuz Excel verilerini gönderin, size özel yapılandırmış profesyonel bir yazılıma sahip olun!

Özel Yazılım bir firmanın işletme kurgusuna özel olarak yapılandırılır ve işletmenin gelişim süreciyle entegre bir şekilde gelişerek şirket verimliliğinde sürdürülebilirlik sağlar.

Özel yazılım çözümleri işletmelerin temel ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Departmanlar arası sağlıklı veri akışının düzenlenmesi, kurum içi iletişimin en yüksek seviyede oluşması dolayısıyla işletmelerin yüksek verimle performans göstermesine yardımcı olmaktadır.

Firmaya özel geliştirilen yazılım projeleri, işletmenin tam olarak ne istediğine yanıt vermektedir.

İşletme kurgusu ile birebir uyumlu yapılandırıldıkları için işletmenin yazılıma değil, geliştirilen yazılımın işletmeye uyum sağlaması hedeflenir.

Özel yazılım çözümlerimiz arasında özel masaüstü yazılımları, özel mobil yazılımlar, özel web yazılımları, özel pda yazılımları, özel kiosk ve bilgilendirme ekranı yazılımları bulunmaktadır.