Tel: 0216 442 27 09

Danışmanlık Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi
Keşfedin

Pera Yazılım ve Danışmanlık olarak sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile firmaların yazılım, donanım, otomasyon taleplerine etkin, verimli, performans arttırıcı şekilde yanıt veriyoruz.

Ayrıntılı Bilgi için Lütfen Bize Ulaşın
YAZILIM GELİŞTİRME DANIŞMANLIĞI
Birçok sektöre özel geliştirilmiş paket programlarımız da dahil olmak üzere firmaların talepleri doğrultusunda projelendirilen tüm programlarımız için yazılım geliştirme danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bir yazılım projesi tamamlandığında, gerçek anlamda poje kapanışı gerçekleşmemektedir. Bir yazılım projesinin işletmenin ihtiyaçlarınayanıt vermesi ve işletme ile uyumlubir şekilde sürdürülebilirlik sağlayabilmesi için sürekli gelişmesi gerekmektedir. Firma gelişimiyle doğru orantılı bir şekilde gelişen ihtiyaçlara yanıt vermek adına Yazılım Geliştirme Danışmanlığı hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız.

TEKNİK DESTEK DANIŞMANLIĞI
Geliştirmiş olduğumuz yazılım projeleri, sektörel paket programlarımız ve otomasyon çözümlerimiz kapsamında teknik ve donanım ihtiyaçlarını karşılayabilmek, geliştirilen yazılımların sistem kapsamında donanım ve alt yapı ile uyumlu hale gelmesini sağlamak, sistemde oluşabilecek anlık sorunlara hızlı çözüm sunmak için Teknik Destek Danışmanlığı hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız.


Pera Yazılım
Pera Yazılım

OTOMASYONA GEÇİŞ DANIŞMANLIĞI
Otomasyon, yaşayan bir süreçtir. Planlanan adımlar doğrultusunda aşama aşama hayata geçirilen bu süreçte ister barkod alt yapısı ister rfid alt yapısı olsun tüm otomasyon sistemini kararlı, sürdürülebilir, sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yapılandırmak için Otomasyona Geçiş Danışmanlığı hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Otomasyona geçiş danışmanlığı yazılım yanında otomasyon sisteminde kullanılan cihazların uyumlu bir şekilde çalışması için gerekli alt yapıyı sağlar.

KURULUM & EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Yazılım ve otomasyon projelerimizin kurulumlarını sağlıklı bir şekilde yapılandırmak, sistem kapsamında kullanılacak donanım ve alt yapının kurulum aşamasında doğru bir şekilde kurgulanması, sistem kullanıcılarının alması gereken eğitimleri en üst seviyede almasını sağlamak için Kurulum & Eğitim Danışmanlığı hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız.